Sveicam Jūs portālā Manaatlaide.lv!Ja Jums patīk aktīva atpūta, patīk lieliski pavadīt laiku ar saviem draugiem, garšīgi paēst, ceļot, apmeklēt SPA vai skaistumkopšanas salonus, apmeklēt pasākumus, nodarboties ar sportu vai Jūs vienkārši vēlaties iegādāties pakalpojumu par neticamu cenu, tad mūsu portāls Manaatlaide.lv ir Jūsu labākais palīgs un ceļvedis Jūsu brīvā laika organizācijā.


Katru dienu mēs piedāvājam unikālus pakalpojumus par visizdevīgāko cenu pilsētā. Restorāni, kafejnīcas, bāri, kinoteātri, automazgātavas, masāžas, manikīrs, pedikīrs, solārijs, kursi, akvaparki, karaoke bāri, lēkšana ar izpletni, peintbols un citas izklaides un dāvanas ar atlaidi līdz 90%!!! Steidzieties pirkt kuponus, jo kuponu skaits katrā akcijā ir ierobežots. Konkrētas akcijas kuponus var iegādāties tikai akcijas laikā, bet dažreiz arī ātrāk, ja visi kuponi tiek izpirkti pirms akcijas beigām. Katru dienu jauni piedāvājumi!


Katru dienu mūsu mājas lapu apmeklē līdz 5 tūkst. cilvēku, tas ir kolosāls potenciālu pircēju skaits! Šāda auditorija ļauj mums vienoties ar pakalpojumu piegādātājiem un sniegt Manaatlaide.lv lietotājiem ekskluzīvas atlaides. Katru dienu mēs vienojamies par jauniem unikāliem piedāvājumiem pilsētā ar atlaidēm līdz 90%, kurus var iegādāties sev vai dāvanā!


Mēs nepiedāvājam to, ko jau var iegādāties ar atlaidi. Kopīgi ar pakalpojumu piegādātājiem mēs sagatavojam unikālu piedāvājumu par speciālu cenu tikai Manaatlaide.lv lietotājiem. Katru dienu mājas lapā tiek izvietoti uzreiz vairāki dažādu kategoriju piedāvājumi. Sports, izklaide, ēdieni vai ceļojumi- katrs var atrast sev tīkamāko. Visus piedāvājumus var iegādāties uzreiz un nekavējoties tos izmantot, negaidot, kad tiks sasniegts nepieciešamais lietotāju skaits, kā notiek ar kolektīviem pirkumiem.

Neaizmirstiet!

Mēs strādājam ar kompānijām, kuru preces un pakalpojumus mēs piedāvājam. Kompānijas ir ieinteresētas jaunu klientu piesaistīšanā, bet Jūs esat ieinteresēti ekonomijā!

Ar cieņu,
Jūsu portāls Manaatlaide.lv!

Error

Aizvērt

Ātra apmaksa pa telefonu

Title

Message
OK
Kļūda: Adrese netika atrasta
ATJAUNOT PAROLI »

Parole tika nosūtīta
uz Jūsu norādīto e-pastu!

PĀRBAUDIET SAVU PASTKASTĪTI!