49%

Pastāsti draugiem

Uzmanību!

Par kupona saņemšanu no Jūsu konta būs norakstīti 0.50
 • Kupona cena 0.50€.
 • Ar šo kuponu auto kondicionēšanas sistēmas uzpilde autoservisā „Auto Express Serviss Nr.1” - 19.90€ (parastā cena 40€). Samaksu veic skaidrā naudā pakalpojuma sniegšanas vietā.
 • Piedāvājums attiecas uz vieglajām automašīnām, miniveniem vai apvidus auto līdz 650g gāzes uzpildei. Ja būs nepieciešams vairāk gāzes, uz vietas varēsiet piemaksāt (3€ par katriem papildu 100g gāzes).
 • Obligāts iepriekšējs pieraksts: : +37127042777, +371 29171420.
 • Ja ir nepieciešams pārcelt rezervāciju, lūdzam par to brīdināt savlaicīgi (24 st).
 • Viens kupons - viena uzpilde.
 • Iegādāties kuponu var līdz 01.01.2018. Izmantot kuponu var līdz 01.02.2018.
Leokadija 11.07.2016 13:15:32
Tāāāāādas pieredzes man vēl nebija bijis!.. Paziņa iedeva šo kuponu, saka - esot tiešām ļoti izdevīgi. Lai braucot! :) Mašīna tika aizvesta, sistēma uzpildīta. It kā ok. Bet tad darbinieks saka, ka kaut kas tomēr neiet, kaut ko īsti nevar palaist utl. Lai atstājot mašīnu uz pāris stundām... Tika piekodināts, ka - ja kaut ko grasās tur darīt, obligāti iepriekš jāpiezvana un par to jāvienojas! Ha-ha-haaa! Tad jau ` bizness` neietu tik gludi! Sazināšanās vakarpusē, ka, lūk, esot nomainījuši to un to un to un to + meistara darbs - 170 EUR !!! Uz protestu pretī - kas tad tā par naudu esot?!!! Sakām - runa ir par 16 eur un kondicionieri, par vecu auto, bet beigu beigās BEZ vienošanās visu ko sadara - lai ņem visu nost un liek atpakaļ vecās detaļas! (Tā jau var arī riepas nomainīt un skrambiņas piekrāsot un uzlikt vēl 500?!) Puisis saka klausulē - a kur es tagad viņas - pa_ _ ļā grūdīšu?!!! .... Viss beidzās ar to, ka samaksājām 136 EUR. Bet pēc visa spriežot, tas ir vienkārši tāds darba stils. Sava veida stratēģija laikam. Tomēr, jāatzīst, Latvija ir pārāk maziņa - šāda veida bizness šo kantori pie laba gala nenovedīs... Ļoti bieži uzņēmumi ar kuponu starpniecību tieši iegūst jaunus lojālos un pastāvīgos klientus. Te kaut kas čaļiem nogājis greizi ar uztveri.... Tā ka, tauta :) , vienkārši gribēju, lai jūs zināt.. Pārsteigumi var būt dažādi... :)
Juris 05.07.2016 15:34:45
Жуткий сервис и "тот" специалист, который развёл на диагностику (€10,00), после которой составил смету ремонта (замены) компрессора, равной € 300,00 добавив, что более компетентного профессионала в этом деле чем ОН, нигде не сыскать. Купон в мусор, звонок другу, и без никаких корыстных целей, спустя один час, мне был заправлен кондиционер, действительно - профессионально, а самое главное - Честным человеком, в сервисе "с картинки на купоне", а не в разрушающихся, грязных гаражах, которые Вас ждут на ул. Сенчу 2, в Экспресс Сервисе номер 1. Извините.
Leonards 01.07.2016 14:51:04
Kopš krievu restorānā uz kupona iedeva puskarbonādi parasti kuponus nepērku. Tas ka skopais maksā vairāk esmu zinājis vienmēr. Kamēr neaizbraucu neuzzināja ,ka bilde uz kupona ir no Santabarbaras 232 sērijas. Ne tur tādu telpu ,ne iekārtas. Meistars gan neko, droši savu lietu zin- tikai man kā vienmēr- teica ka bojāta spole-čupā termopretestība- bet īstenībā palielināta sprauga kondicioniera sajūgā. Sapirku spoli,gultni utt 70 eur vērtībā un gaidu brīvdienu, kad varēs izpausties kompresora remontā. Diemžēl tagad sapratu ka tās daļas man nemaz nevajag,bet kā jau tajā servisā teica, ka tā ir mana problēma. ja kādam vajag kompresora detalas pa lēto, lai dod ziņu. Bez kupona iznāks lētāk ,vai tik pat. Lielām mašīnām vajag ap 1 litru freona,par ko ir pamatīgi jāpiemaksā- iznāks virs 20 eur. Ja būs kads bojājums-uzreiz sūtīs mājās- tikai tie 16 EUr vēja. Kupons ir tikai ērtībai- telefoni-darbalaiki virsū utt. Iesaku pirms pērkat aizbraucat paskatīties uz to māju un tad domājat paši...

Vairāk

Piedāvājumā ietilpst:
 • Uzpilde ar gāzi R134A-(freons);
 • Spiediena rādījumu analīze;
 • Auto kondicioniera sūkņa eļļas maiņa;
 • Auto salonā ienākošās gaisa plūsmas temperatūras tests;
 • Salona filtra pārbaude.
Piedāvājums attiecas uz vieglajām automašīnām, miniveniem vai apvidus auto līdz 650g gāzes uzpildei. Ja būs nepieciešams vairāk gāzes, uz vietas varēsiet piemaksāt (3€ par katriem papildu 100g gāzes).


Ja Jūsu auto ir aprīkots ar kondicionieri, un ja vēlaties ievērojami paildzināt sava auto kondicioniera kalpošanas ilgumu un uzturēšanas izmaksas, tad būtu vērts ievērot, ka:
 • Vismaz 1 reizi gadā ir jāveic kondicioniera sistēmas pārbaude.
 • Lai nodrošinātu kondicioniera ilgmūžību, arī aukstajos mēnešos vismaz pāris reizes mēnesī kondicionieris ir jāieslēdz vismaz uz 3 līdz 5 minūtēm. Ja kondicionieris netiek ieslēgts, virknei koncioniera detaļu netiek nodrošināta eļļošana. Rezultātā gumijas blīvslēgi izkalst, sāk plaisāt un veidojas gāzes noplūde.
 • Iztvaikotāja sistēmā veidojas labvēlīga vide baktēriju, sēnīšu un pelējuma attīstībai. Lai novērstu nepatīkamo aromātu, iztvaikotājs jāapstrādā ar speciālu auto ķīmiju. Ieteicams 1 reizi gadā veikt tā tīrīšanu.
 • Karstos laika apstākļos, kad Jūsu auto darbojas kondicionieris, nevajadzētu turēt atvērtus auto logus. Pa logu ieplūstošais siltais gaiss palielina kondicioniera slodzi.
 • Karstā laikā nav ieteicams aukstā gaisa plūsmu virzīt uz vējstiklu. Krasās temperatūras maiņas rezultātā vējstikls var ieplaisāt veidojot horizontālu plaisu gandrīz visa stikla platumā.
 • Kondensatora darba laikā uz iztvaikotāja, kurš atrodas zem priekšējā paneļa, veidojas ūdens kondensāts, kas pa speciālu caurulīti tiek izvadīts zem automašīnas.
 • Kondicioniera kompresora piedziņa tiek veikta ar pievadmehānismu no dzinēja. Kondicionieris patērē līdz pat vairākiem procentiem no dzinēja jaudas. Pie ieslēgta kondiconiera palielinās arī degvielas patēriņš. Vidēji statistiskam automobilim degvielas patēriņš kondicioniera darbības laikā pieaug vidēji par 1 litru.

Gadījumā , ja pārbaudes laikā tiks atrasts kondicionēšanas sistēmas bojājums vai noplūde, jūsu kupons tiks uzskatīts par izmantotu. Bet Ja būs nepieciešams labot, tad ar jūsu kuponu jums būs 10% atlaide bojājumu remontam (nepieciešamajām rezerves daļām atlaide netiek piemērota).

Auto Ekspress Serviss Nr.1 piedāvā pilnu pakalpojumu apkopi Jūsu auto kondicionierim, kas ietver kondicioniera diagnostiku, vajadzības gadījumā remontu un uzpildi!
Apkalpojot Jūsu auto kondicionieri, iepējams tam būs nepieciešami kādi no zemāk minētajiem pakalpojumiem, remontdarbiem:


Alumīnija detaļu remontēšana.
Remontējot alumīnija detaļas mūsu seviss izmanto divas metodes:
 • Metināšanu argona vidē un lodēšanu. Veicot sarežģītākus darbus, izmantojam abas metodes, lai nodrošinātu papildu drošību darbu rezultātam.
 • Kondicionieru sistēmas cauruļu izgatavošana. Mēs izgatavojam un restaurējam vecās caurules priekš dažādiem auto modeļiem.


Sistēmas mazgāšana.
Dažkārt sistēmā no bojāta kompresora nokļūst skaidas vai nodilušo detaļu atliekas, kuras kopā ar eļļu veido metālisku emulsiju. Emulsija var stipri traucēt kondicioniera sistēmas darbību. Veicot kondicioniera sistēmas remontus, jāpārbauda, vai kondicioniera sistēma ir tīra. Bieži sastopama problēma ir sabojāts jaunais kompresors, kur viens no galvenajiem iemesliem ir netīra sistēma. Ieteikums - sezonas sākumā veikt kondicioniera sistēmas diagnostiku!


Kompresora remonts.
Remontējam dažādu ražotāju kondicionieru kompresorus: Zeksel, Denso, Delphi, Harison un citus.


Salona gaisa filtru maiņa.
Kas izraisa alerģiju un nepatīkamās smakas?
Ilgstoši lietojot salona gaisa filtru, tā caurlaidība nepārtraukti samazinās. Stipri piesārņotais gaisa filtrs var radīt darbības traucējumus salona ventilatoram, kā arī sabojāt citus elektronikas elementus, kuri kontrolē kondicioniera un salona apsildes darbību. Tāpēc auto ražotāji rekomendē mainīt salona gaisa filtru ik pēc 15000 t/km vai 1 reizi gadā.

 • Informācija par cenu un noteikumiem pārbaudīta 06.01.2016.
 • Kupona atlaide nesummējas ar citām uzņēmuma atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

Kontakti

Pietuvināt

Adrese:

Senču iela 2, Rīga, LV-1012

Darba laiks:

P: 09:00 - 19:00
O: 09:00 - 19:00
T: 09:00 - 19:00
C: 09:00 - 19:00
Pk: 09:00 - 19:00
S: 09:00 - 15:00
Sv: Brīvdiena

Kontakttālrunis:

+371 29171420


Mājas lapa:

http://www.alarm3.lv/lv/home


E-pasts:

alarm3@inbox.lv


Akcijas rīkotāja rekvizīti

Uzņēmuma nosaukums: Car Alarm System

Reģ. nr.: LV400003943902

Juridiskā adrese: Tulpju 17, Carnikava, Carnikavas nov., LV-2163.


* Cena norādīta ar PVN

Saņemt kuponu

Redzējāt lētāk?

Ja Jūs redzējāt šo piedāvājumu citur par zemāku cenu – paziņojiet par to mums.

Pievienot komentāru

Rediģēt komentāru

Manaatlaide.lv sociālajos tīklos

Uzzini par vislielākām
atlaidēm pilsētā!

Reģistrējoties, Jūs piekrītat
ar Manaatlaide.lv lietošanas noteikumiem

Error

Aizvērt

Ātra apmaksa pa telefonu

Title

Message
OK
Kļūda: Adrese netika atrasta
ATJAUNOT PAROLI »

Parole tika nosūtīta
uz Jūsu norādīto e-pastu!

PĀRBAUDIET SAVU PASTKASTĪTI!