F.A.Q. (Biežāk uzdotie jautājumi)Kas tas ir – Manaatlaide.lv?

Manaatlaide.lv - ir lieliska iespēja padarīt savu dzīvi gaišāku un daudzveidīgāku, tērējot daudz mazāk laika, nekā parasti. Mēs esam izdarījuši visu, lai Jūs varētu apmeklēt labākās vietas savā pilsētā par neticami zemām cenām. Ja jums patīk mūsu piedāvājumi, tad vienkārši noklikšķiniet uz ikonas "Pirkt", uz akcijas, kas Jums ir iepatikusies. Uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts paziņojums ar detalizētiem norādījumiem, kur lejupielādēt iegādāto kuponu. Sīkāku informāciju par šodienas akciju Jūs vienmēr varat atrast portāla galvenajā lapā.

Kāpēc jums ir tik lielas atlaides?

Mēs strādājam tieši ar mūsu partneriem (bez starpniekiem), un viņi ir ieinteresēti jaunu klientu piesaistīšanā, tieši tādēļ viņi ir gatavi piedāvāt atlaides mūsu klientiem. Lai tas būtu iespējams, mēs cenšamies piesaistīt iespējami daudz klientu mūsu partneriem, apmaiņā pret to, viņi sniedz Jums visizdevīgākos piedāvājumus.

Kā es varu iegādāties kuponu?

Kuponus var iegādāties vienkārši noklikšķinot uz pogas "Pirkt", pēc tam ir nepieciešams apmaksāt kuponu, izvēloties Jums ērtāko apmaksas veidu.

Kādi apmaksas veidi ir pieejami?

Šobrīd mēs piedāvājam vairākas pirkuma apmaksas iespējas, ar Swedbank, internetbanku starpniecību un izmantojot Visa/ MasterCard maksājumu karti.

Vai ir nepieciešams reģistrēt cilvēku grupu, lai saņemtu atlaidi?

Nē! Lietotājs var izmantot piedāvājumu bez jebkādiem priekšnosacījumiem. Nav noteikts nekāds minimālais pircēju skaits, lai aktivizētu piedāvājumu.

Vai kupons ir jāizmanto tā iegādes dienā?

Protams, ka nē! Gandrīz visiem kuponiem ir pietiekami ilgs darbības laiks, parasti 3 - 4 nedēļas pēc to pārdošanas beigām. Esiet uzmanīgi un laicīgi iepazīstieties ar akcijas noteikumiem!

Esmu saņēmis/usi kuponu, ko man ar to iesākt?

Pirmkārt, izvēlieties laiku, kad Jūs vēlaties izmantot piedāvājumu, izdrukājiet kuponu. Uzrādiet kupona numuru pakalpojuma saņemšanas vietā. Pēc kupona izmantošanas Jūs saņemsiet ziņu uz e-pastu, ka jūsu kupons tika izmantots.

Vai es varu izmantot kuponu atkārtoti?

Diemžēl nē. Visi kuponi, kas ir iegādāti mūsu mājas lapā, ir vienreizējas lietošanas. Pēc kupona izmantošanas, tas vairs nav derīgs.

Vai es varu izmantot iegādāto kuponu kopā ar citiem iestādes speciālajiem piedāvājumiem?

Viss ir atkarīgs no akcijas noteikumiem, bet vairumā gadījumu, mūsu partneri neļauj izmantot iegādāto kuponu kopā ar citiem īpašiem piedāvājumiem. Esiet uzmanīgi un izlasiet par to Jūsu izvēlētās akcijas noteikumos!

Vai es varu saņemt vairākus kuponus uzreiz

Tas ir atkarīgs no pašreizējās akcijas! Visbiežāk vienai personai tiek dota iespēja iegādāties vairākus kuponus uz konkrētu atlaidi, taču dažos gadījumos ir iespējams iegādāties tikai vienu kuponu. Mēs noteikti norādīsim to akcijas noteikumos!

Ko darīt, ja man ir radušās grūtības piedāvājuma izmantošanā?

Tādā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu pa tālruni +37128899626 vai e-pastu info@manaatlaide.lv. Mēs darīsim visu iespējamo, lai ātri atrisinātu radušos problēmu.

Kā es varu uzzināt par jauniem piedāvājumiem?

Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet ikdienas paziņojumus uz savu e-pasta adresi, ko Jūs norādījāt reģistrējoties.

Kā atslēgt paziņojumus par jauniem piedāvājumiem?

Atslēgt ikdienas paziņojumus par jaunumiem var mūsu mājas lapā, savā personīgajā kabinetā.

Ja man ir ekskluzīvs piedāvājums, kā kļūt par partneri?

Rakstiet vai zvaniet mums un mēs parūpēsimies par to, lai par Jūsu piedāvājumu uzzina pēc iespējas lielāks skaits mūsu klientu.

Error

Aizvērt

Ātra apmaksa pa telefonu

Title

Message
OK
Kļūda: Adrese netika atrasta
ATJAUNOT PAROLI »

Parole tika nosūtīta
uz Jūsu norādīto e-pastu!

PĀRBAUDIET SAVU PASTKASTĪTI!