Uzmanību!

Par kupona saņemšanu no Jūsu konta būs norakstīti 0.50
 • Kupona cena 0.50€.
 • Ar šo kuponu aizraujoša Lāzertaga (lāzera peintbols) spēle lielākajā peintbola parkā Baltijā "Jugland"  - 5€ (parastā cena 10€). Samaksu veic skaidrā naudā pakalpojuma sniegšanas vietā.
 • Pieraksts pa tel. +371 27821000 vai e-pastā: office@paintball.lv, nosaucot savu vārdu, uzvārdu, vēlamo spēles laiku un aptuvenu spēlētāju skaitu.
 • Lūgums ierasties uz rezervēto pasākumu 20-25 minūtes agrāk, lai saņemtu ekipējumu, noklausītos drošības instruktāžu un sākt spēli noteiktajā laikā. Kavēšanas gadījumā spēles laiks netiek pārcelts vai bīdīts. 
 • Ja ir nepieciešams atcelt spēli, lūdzam par to brīdināt savlaicīgi (24 st).
 • Viens kupons – 1 stundas spēle vienam cilvēkam. 
 • Iegādāties kuponu var līdz 08.12.2017. Izmantot kuponu var līdz 22.12.2017.

Vairāk

Par piedāvājumu:
 • Lāzertags (lāzera peintbols) 1 personai. Lūdzam ņemt vērā to, ka pasākuma rīkošanai ir nepieciešami vismaz 4 spēlētāji. Jūs varat iegādāties nepieciešamo kuponu daudzumu. Viens spēlētājs var izmantot vienu kuponu;
 • Spēles ilgums - 1 stunda. Bet, ja vēlaties, un ir tāda iespēja, jūs varat pagarināt spēles laiku, samaksājot 5.00 €  par katru nākamo stundu par katru spēlētāju. 

Piedāvājumā ietilpst:
 • Lāzertaga aprīkojuma īre: lāzera peintbola ierocis – automāts LSD EXTERMINATOR + galvas saite ar sensoriem trāpījuma uztveršanai;
 • Pasākuma vadītāja (tiesneša-instruktora) pakalpojumi spēles laikā;
 • Spēļu laukumu, papildus atribūtu un elektronisku ierīču izmantošana ( kontroles punkti, karogi, mīnas, u.c.)  dažādām misijām;
 • Spēles statistika (cik katrs izšāvis, nošāvis, cik pašam trāpīts..), iespējams izveidot dažādus titulus un apbalvojumus.

Par peintbola parku Jugland un lāzertagu:

Piedāvājam pavadīt neaizmirstamu dienu kopā ar draugiem un kolēģiem svaigā gaisā, spēlējot jaunu spēli āra laukumos, izmantojot jaunākās tehnoloģijas - lāzera ieročus, pašā lielākajā un interesantākajā peintbola parkā Baltijā „Jugland”. Labākie speciāli būvēti spēlēm tematiskie laukumi, piemēram, pilsētiņa Mežonīgo Rietumu stilā ar divstāvīgām būvēm kā Vesternos ar Saloon, Šerifa, Bankas, Cietuma un Pasta ēkām vai militāra bāzē ar torņiem,  nocietinājumiem un kara tehniku un, protams, arī slavenā Omahas pludmale -  amerikāņu karaspēka desantēšanās vietas Normandijā krasta imitācija - īstas tranšejas, blindāžas, doti, dzoti, pretkājnieku dzeloņstiepļu un prettanku aizžogojumi.
Un tas viss tikai 30 minūšu braucienā no Rīgas centrālās stacijas!
Spēlēs tiek izmantots  jaunākās paaudzes bezvadu aprīkojums, kurš ir vienīgais Latvijā, ar kura palīdzību savienojums starp spēlētāju komplektiem un bāzi (serveru) notiek caur radiokanālu, nevis caur bluetooth. Tas dod daudz priekšrocību salīdzinājumā ar konkurentiem - iegūt statistiku īstajā brīdī, nodrošināt plašu spēles zonas pārklājumu līdz 2 km,  kā arī unikālo funkciju - atgriezenisko saiti, kas paziņo spēlētājam par trāpījumu pretiniekam ar skaņu signālu.
Visiem tageriem (lāzertag ieročiem) ir atsitienu imitācijas modulis, kurš ievērojami palielina ieroču autentiskumu, kā arī LCD displejs, kas parāda spēles un spēlētāja parametrus. Optimālais šaušanas attālums ir 130-160 metri, maksimālais līdz 300 metriem ideālos laika apstākļos. Visiem ieročiem ir kolimatora tēmekļi, lai būtu vieglāk trāpīt mērķī. 

Peintbola Parks Jugland:
 • 12 laukumi 10ha plašā teritorijā;
 • lieliska infrastruktūra: siltas un plašas ģērbtuves, tualetes, dušas, bufete, skapīši mantu glabāšanai, autostāvvieta;
 • siltas telpas dažādu svētku svinēšanai (dzimšanas dienām, vecpuišu ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem utt.);
 • gada tumšajā laikā teritorija, kā arī divi spēļu laukumi tiek apgaismoti;
 • draudzīgs personāls ar 20 gadu pieredzi šajā jomā;
 • 5 vietas piknikam ar nojumi un grilu upes krastā;
 • viesu nams ar krievu pirti, kamīnzāli, lielu grilu ar restēm zem nojumes pašā upes krastā.
 • lielisks serviss un ļoti saprātīgas cenas;
Un pats galvenais, ir  lieliska iespēja aktīvi pavadīt dienu draugu kompānijā, ar kolēģiem, klasesbiedriem vai kursabiedriem, uzspēlēt azartisku spēli un pēc tam pasēdēt pie kamīna, nopērties pirtiņā skaistā koka guļbaļķu mājā pašā upes krastā, neizbraucot tālu prom no pilsētas. 

Lāzertags - vismodernākais veids aktīvai atpūtai - 100% droša alternatīva peintbolam. Lāzertagu ir interesanti spēlēt visiem - gan vīriešiem, gan sievietēm, gan bērniem no 4-5 gadiem.
Lāzertags pēc noteikumiem ir līdzīgs klasiskajam peintbolam, taču ar priekšrocībām: spēlē nav nepatīkamu sajūtu un sāpju, spēle tiek spēlēta bez fiziska kontakta - „šāviens” ir infrasarkanais stars. Pēc izšaušanas ierocis imitē skaņu un nelielu atdevu, pretinieka "sakaušana” notiek ieroča raidīto staru, reģistrējot ar speciāliem sensoriem, kas piestiprināti pie spēlētāja galvas, kuri pēc trāpījuma sāk mirgot.
Rezultāti tiek ierakstīti elektroniski. Apšaudes diapazons ir līdz 300 metriem. Lietus un vējš nerada traucējumus šaujot.
Spēlētājam var būt viena vai vairākas dzīvības. Tas ir atkarīgs no spēles scenārija un iestatījumiem aprīkojumā. Taču, ja spēlētājs ir iztērējis visas dzīvības, ierocis vairs nestrādā un viņam nepieciešams meklēt vietu, kur tās papildināt vai iziet no kaujas laukuma, pamatojoties uz spēles noteikumiem. Papildus dzīvību skaitam un munīcijai, ir iespējams pielāgot šaušanas ātrumu, nodarījuma kaitējumu, šāvienu tālumu un daudz ko citu.
Spēlei nav nepieciešams ekipējums – derēs jebkurš ērts apģērbs aktīvai atpūtai, vai turpat uz vietas ir iespēja noīrēt kombinezonu, kas izmaksās 3€.
 


Informācija par cenu un noteikumiem pārbaudīta 11.11.2016.
Kupona atlaide nesummējas ar citām uzņēmuma atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

Kontakti

Pietuvināt

Adrese:

Kr.Valdemāra 40, Rīga.

Kontakttālrunis:

+371 27821000


Mājas lapa:

http://www.jugland.lv


E-pasts:

sales@paintball.lv


Akcijas rīkotāja rekvizīti

Uzņēmuma nosaukums: Citypaintball.lv

Reģ. nr.: 40103884376

Juridiskā adrese: Purvciema iela 53-76, Rīga


* Cena norādīta ar PVN

Saņemt kuponu

Redzējāt lētāk?

Ja Jūs redzējāt šo piedāvājumu citur par zemāku cenu – paziņojiet par to mums.

Pievienot komentāru

Rediģēt komentāru

Manaatlaide.lv sociālajos tīklos

Uzzini par vislielākām
atlaidēm pilsētā!

Reģistrējoties, Jūs piekrītat
ar Manaatlaide.lv lietošanas noteikumiem

Error

Aizvērt

Ātra apmaksa pa telefonu

Title

Message
OK
Kļūda: Adrese netika atrasta
ATJAUNOT PAROLI »

Parole tika nosūtīta
uz Jūsu norādīto e-pastu!

PĀRBAUDIET SAVU PASTKASTĪTI!