69%

Pastāsti draugiem

Uzmanību!

Par kupona saņemšanu no Jūsu konta būs norakstīti 0.50
  • Kupona cena 0.50€.
  • Ar šo kuponu profesionāla zobu higiēna ar ultraskaņu klīnikā "LaDenta" - 17.90€ (parastā cena 60€). Samaksu veic skaidrā naudā pakalpojuma sniegšanas vietā.
  • Pēc vēlēšanās, tīrīšana ar Air Flow: 10€.
  • Obligāts iepriekšējs pieraksts: +371 67275489.
  • Ja ir nepieciešams pārcelt rezervāciju, lūdzam par to brīdināt savlaicīgi (24 st).
  • Viens kupons - viens pakalpojums.
  • Iegādāties kuponu var līdz 01.12.2017. Izmantot kuponu var līdz 01.01.2018.
anita 03.06.2017 04:18:22
Man patika it viss,jo viss ok.
anžela 20.04.2017 10:13:12
Очень редко, практически никогда не пишину отзывы. Особенно стараюсь не писать не очень хорошие отзывы.Просто хочу предупредить других посетителей, перед записью уточнять, кто будет проводить гигиену и все ли будет так, как указанно в купоне.Была по купону на гигиене у Rita Seleščeva. Перед посещением попрасила за дополнительную плату обработать зубы air-flow( так указанно в купоне).О самой процедуре: Проработали со мной минут 30-40, зубы не обработали air-flow ( деньги за это не взяли), не совсем чисто сделали гигиену.Меня не предупреждали, что вместе с врачем будет еще стажер. Второй раз, конкретно к этому доктору не пойду.
Mārtiņš 13.03.2017 10:57:25
Apmeklēju zobu higiēnu 13.03.2017. Administratore bija laipna un atsaucīga, neskatoties pat uz to, ka pieraksts man bija pirmdienas rītā. Pirms apmeklējuma man piedāvāja kafiju vai tēju :) Higiēniste Jana strādāja rūpīgi. Iesaku!
Eleonora 01.02.2017 12:14:11
Biju uz zobu higiēnu - super attieksme un profesionalitāte. Iesaku!
Galina 17.11.2016 18:21:45
Очень довольна посещением гигиениста Яны в этой клинике. Такого внимательного гигиениста давно не встречала! И девушка- администратор была очень мила. Удивляюсь на предыдущий комментарий.
Natalija 25.08.2016 12:05:47
Esmu ļoti pārsteigta par šīs klīnikas personāla attieksmi, kura bija briesmīga, jo atnācu ar kuponu. Higiēna uztaisīta pavirši un 20 minūšu laikā, kā arī ar nokavēšanu līdz pusstundai. Uz manīm tur skatījas tā, it kā ko esi atspērusies ar kuponu un ko tu gribi saņemt par to kuponu, kad atnāksi par pilno summu, tad arī saņemsi kvalitatīvu pakalpojumu un laipnu attieksmi. Priekš kam tad piedāvāt pakalpojumu, ja klīnika nemaz netaisās piedāvāt kvalitatīvu un labu pakalpojumu. Pakalpojums neatbilst uzrakstītajām. Nekad vairs neiešu uz šo klīniku un nevienam citas neiesaku!!!!

Vairāk

Komplekso mutes dobuma higiēnu speciālisti iesaka veikt ne retāk kā divas reizes gadā. Pilna zobu higiēna novērš smaganu saslimšanas un mazina smaganu asiņošanu, kā arī padaru Jūsu smaidu krietni žilbonošāku.

Profesionālā zobu higiēna ietver zobakmens noņemšanu ar ultraskaņu, zobu tīrīšana no aplikuma ar speciālu aparātu, zobu pulēšana ar nanoabrazīvo pastu un zobu pārklāšana ar kalcija un fluora preparātiem.

Zobu tīrīšana ar tehnoloģiju Air Flow (Airflow)

Air Flow tīrīšanas tehnoloģija ir izstrādāta jau diezgan sen. Daudz uzņēmumu, tajā skaitā arī Ķīniešu, ražo iekārtas mutes dobuma tīrīšanai ar Air Flow. Mūsu stomatoloģijas centrā "LaDenta" mutes dobuma tīrīšanai pēc Air Flow metodes tiek izmantotas mūsdienīgas iekārtas un aparāti no labākiem un drošākiem ražotājiem. Mūsu centra speciālisti ir izgājuši specializētas apmācības un veic šo procedūru maksimāli efektīvi un komfortabli.

Ar šo kuponu, pierakstoties uzreiz pēc zobu higiēnas Jūs saņemsiet 15% zobu ārstēšanai.

Bērniem līdz 18 gadiem zobu ārstēšana bez maksas.

Klientiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta klīnikas pagalmā.


Klīnika piedāvā plaša klāsta stomatoloģiskus pakalpojumus, kur tiek izmantots SIRONA iekārtas. "LaDenta"; klīnikas dizains, atmosfēra un kvalificēts personāls palīdzēs Jums justies droši un pārliecinoši pirms stomatologa vizītes.
Ja meklējat labu zobārstu, esi nonācis pareizajā vietā. Stomatoloģiskā klīnika "LaDenta" strādā profesionāli, atsaucīgi un iejūtīgi speciālisti. Šeit saņemsiet visplašāko stomatoloģisko pakalpojumu klāstu un atradīsiet vispiemērotāko risinājumu mutes dobuma saslimšanas gadījumos gan pieaugušiem gan bērniem. Klīnika piedāvā konsultācijas un speciālista izstrādāto mutes dobuma ārstēšanas plānu ar detalizētu aprakstu un izmaksām. Esam padomājuši arī par klīnikas ērtu sasniedzamību un piedāvājam bezmaksas autostāvvietu mūsu pacientiem. Ja nāksies nedaudz uzgaidīt, varēsiet baudīt kafiju vai tēju.

Kupona atlaide nesummējas ar citām uzņēmuma atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

Kontakti

Pietuvināt

Adrese:

Клиника "LaDenta", Tērbatas iela 74, Rīga

Darba laiks:

P: 11:00 - 20:00
O: 11:00 - 20:00
T: 11:00 - 20:00
C: 11:00 - 20:00
Pk: 11:00 - 20:00
S: Brīvdiena
Sv: Brīvdiena

Kontakttālrunis:

+371 67275489


Mājas lapa:

http://ladenta.lv/


E-pasts:

info@horta.lv


Akcijas rīkotāja rekvizīti

Uzņēmuma nosaukums: Horta

Reģ. nr.: 40003205228

Juridiskā adrese: Terbatas iela 74, Rīga


* Cena norādīta ar PVN

Saņemt kuponu

Redzējāt lētāk?

Ja Jūs redzējāt šo piedāvājumu citur par zemāku cenu – paziņojiet par to mums.

Pievienot komentāru

Rediģēt komentāru

Manaatlaide.lv sociālajos tīklos

Uzzini par vislielākām
atlaidēm pilsētā!

Reģistrējoties, Jūs piekrītat
ar Manaatlaide.lv lietošanas noteikumiem

Error

Aizvērt

Ātra apmaksa pa telefonu

Title

Message
OK
Kļūda: Adrese netika atrasta
ATJAUNOT PAROLI »

Parole tika nosūtīta
uz Jūsu norādīto e-pastu!

PĀRBAUDIET SAVU PASTKASTĪTI!