49%

Pastāsti draugiem

Uzmanību!

Par kupona saņemšanu no Jūsu konta būs norakstīti 0.50
 • Kupona cena 0.50€.
 • Ar šo kuponu iegādājies profesionālo mutes dobuma higiēnu medicīnas centrā "AG-A" - 19.90€ parastā cena 40€. Samaksu veic skaidrā naudā pakalpojuma sniegšanas vietā.
 • Šīs akcijas pakalpojums pieejams tikai trešdienās, piektdienās un sestdienās.
 • Lūdzam iepriekš veikt pierakstu: +371 29751827, +371 67374321.
 • Ja ir nepieciešams pārcelt rezervāciju, lūdzam par to brīdināt savlaicīgi (24 st).
 • Viens kupons - viens pakalpojums.
 • Iegādāties kuponu var līdz 01.04.2017. Izmantot kuponu var līdz 01.05.2017.
Ņina 13.03.2017 19:37:10
Добрый вечер Татьяна. Гигиена полости рта при обретения купона,проводится по всем нормам указаных в данном купоне. После самой процедуры вас консультурут о правельной профилактики в домашних условиях. Для каждого пациента используются одноразовые пациентские стаканчики.
Ņina 13.03.2017 17:40:42
Labdien Ivar! Jūs mūsu klīnikā tikāt pieņemts pulkst. 17.20 un uzreiz Jūs bijāt iesēdināts krēslā. Procedūras beidzām pulkst. 18.10 ,procedūra ilga 40 minūtes. To Jūs varat pārbaudīt pēc Jūsu kases čeka. Procedūras laikā: Ar ultraskaņas aparātu Jums tika noņemts virssmaganu zobakmens. Ar rokas instrumentiem tika noņemts zemsmaganu zobakmens. Ar Jūsu piekrišanu (par papildus samaksu) tika izmantots Air Flow aparāts, kura laika bija notīrīts melns pigments no zobu virsmas. Pēc tam zobi tika nopulēti ar pulējamo birstīti un pastu. Pēc tam tika uzlikts fluora gēls. Zobu diegs tiek izmantots intaktā sakodiena. Zobu iztrūkumu un citu zobu pārvietošanās dēļ zobu diegs netiek pielietots. Tā vietā Jums viss tika iztīrīts ar rokas instrumentiem un Air Flow aparātu, kas arī daļēji padarīja Jūsu zobus gaišākus.
Ivars 08.03.2017 20:07:20
UZMANIETIES! Higiēniste Ņina Guseva strādā ļoti pavirši un nekvalitatīvi. Procedūra ilga apmēram 15 minūtes. Zobu diegs netika izmantots. Ar pulēšanas disku ātri pārbrauca pāri visiem zobiem. Apstājās tika pie dažiem priekšzobiem. Par tīrīšanu ar sodu piemaksāju vēl 7,-EUR. Rezultātā zobi kļuva tikai nedaudz gaišāki. Iepriekš, apmeklējot citus higiēnistus, tīrīšana tika veikta rūpīgāk, un rezultāts bija ievērojami labāks.
Tanja 06.03.2017 11:50:42
Некачественное и очень быстрое обслуживание? оставлены недочищенные места, между зубами не чистят.... 10 минут работы, 20 минут рекламы других услуг клиники. Стакан для полоскания после клиента не меняют.
Jolanta 02.03.2017 09:35:01
Labdien. Vau Jūs veicat higiēnu arī grūtniecēm?
Viktorija 13.01.2016 15:45:08
Это та же клиника которая предоставляет услугу гигиены за 16.90, только номер телефона и рабочие дни отличаютса
Manaatlaide.lv 13.01.2016 16:59:06
Добрый день! Эти две клиники объединяет только место расположение - один медицинский центр. Мы непременно уточним, по какой причине нет возможности записаться на приём, и свяжемся с Вами в ближайшее время. Хорошего дня!

Vairāk

Profesionālajā zobu higiēnā ietilpst:
 • Zobakmens noņemšana ar ultraskaņas skēlera palīdzību;
 • Zobu pulēšana ar balinošo pulējamo pastu;
 • Zobu pārklāšana ar gēlu, kas bagāts ar fluoru, zobu jutīguma mazināšanai un zobu emaljas stiprināšanai;
 • Konsultācija par zobu kopšanu ikdienā.

Procedūru nedrīkst veikt pirmajā grūtniecības trimestrī.

Pēc procedūras nedrīkst ēst un dzert (30 min-1 h), kā arī visu atlikušo dienu vajadzētu atturēties no "krāsojošiem" pārtikas produktiem (tēja, kafija, sarkanvīns) un smēķēšanas.

Papildu pakalpojumi, uzrādot kuponu:
 • zobu rota - 10€;
 • zobārsta apmeklējums -5% atlaide.

Regulāri apmeklējot zobu higiēnas procedūru, iespējams laikus paglābt zobus no caurumu veidošanās un citām kaitēm. Ja vizītes kļūs par regulāru ieradumu, iespējams, ka zobi būs jāārstē daudz retāk. Medicīnas centrā AG-A par Tavu zobu veselību parūpēsies pieredzējis speciālists, kas veiks rūpīgu, taču saudzīgu zobu higiēnu ar ultraskaņu. Izmantojot šo metodi, iespējams efektīvi atbrīvoties no zobakmens un mīkstā aplikuma. Pateicoties šai procedūrai, Tavi zobi ne tikai izskatīsies, bet arī būs veselīgāki.

Zobārstniecības klīnika AG – A lepojas ar vairāk kā desmit gadu pieredzi stomatoloģijas pakalpojumu sniegšanā. Zobārstniecības centrs Krišjāņa Valdemāra ielā 101 būs lieliska izvēle ikvienam apmeklētājam, ne vien ērtās atrašanās vietas, bet arī zemo cenu dēļ.
Pielietojot augsti efektīvas metodes, materiālus un tehnoloģijas, pacientam tiek sniegts pilns pakalpojumu klāsts zobu, žokļu un mutes dobuma profilaksē un ārstēšanā. Pacientiem tiek piedāvāta profesionālā higiēna, zobu balināšana, plombēšana un restaurācija, sakņu kanālu ārstēšana. Centrā strādā augsti kvalificēti, profesionāli speciālisti.

Ciešā sadarbībā ar zobārstniecības klīniku AG – A strādā zobtehniskā laboratorija, kas dod iespēju savlaicīgi un kvalitatīvi izgatavot jebkura veida zobu protēzes pacientiem.

Zobārstniecības klīnika AG – A savā darbā cenšas savienot individuālu pieeju katram pacientam ar augsta līmeņa stomatoloģisko tehnoloģiju. Klīnikas mērķis ir augsta darba kvalitāte, kas sniegtu uzticību klientiem paaudzēs.

Kupona atlaide nesummējas ar citām uzņēmuma atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

Kontakti

Pietuvināt

Adrese:

Valdemāra 101, Rīga

Darba laiks:

P: Brīvdiena
O: Brīvdiena
T: 10:00 - 20:00
C: Brīvdiena
Pk: 10:00 - 20:00
S: 12:00 - 18:00
Sv: Brīvdiena

Kontakttālrunis:

+371 29751827


Mājas lapa:

http://www.ag-a.lv


Akcijas rīkotāja rekvizīti

Uzņēmuma nosaukums: AG-A

Reģ. nr.: 40103142516

Juridiskā adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 101, Rīga, LV-1013


* Cena norādīta ar PVN

Saņemt kuponu

Redzējāt lētāk?

Ja Jūs redzējāt šo piedāvājumu citur par zemāku cenu – paziņojiet par to mums.

Pievienot komentāru

Rediģēt komentāru

Manaatlaide.lv sociālajos tīklos

Uzzini par vislielākām
atlaidēm pilsētā!

Reģistrējoties, Jūs piekrītat
ar Manaatlaide.lv lietošanas noteikumiem

Error

Aizvērt

Ātra apmaksa pa telefonu

Title

Message
OK
Kļūda: Adrese netika atrasta
ATJAUNOT PAROLI »

Parole tika nosūtīta
uz Jūsu norādīto e-pastu!

PĀRBAUDIET SAVU PASTKASTĪTI!